Staf Pentadbiran

PEJABAT DEKAN
mustafa 2

Dekan
Prof. Madya Dr. Mustafa Fadzil Farid Wajidi
Tel : 04-6533839
mfadzil@usm.my

norizan syuhada   Setiausaha
Puan Norizan Syuhada Bt Ahmad
Tel : 04-6533264
nsa@usm.my  

PEJABAT TIMBALAN DEKAN AKADEMIK
noresah 2  

Timbalan Dekan [Akademik & Antarabangsa]
Prof. Madya Dr. Noresah Mohd Shariff
Tel : 04-6533930
noreshah@usm.my

suriya 2  

Setiausaha
Puan Suriya Abdul Rahman
Tel : 04-6533286
suriya@usm.my


PEJABAT TIMBALAN DEKAN PENYELIDIKAN, SISWAZAH & JARINGAN
george   Timbalan Dekan [Penyelidikan, Siswazah & Jaringan]
Dr. George Teoh Boon Sai
Tel : 04-6533265
georgeteoh@usm.my
wani 2   Setiausaha
Puan Nurul Alwani Binti Abd Hamid
Tel : 04-6533265
nurulalwani@usm.my

PEJABAT TIMBALAN DEKAN PENGELUARAN & SISTEM SOKONGAN
zulnaidi 2   Timbalan Dekan [Pengeluaran & Sistem Sokongan]
Prof. Madya Dr. Zulnaidi Yaacob
Tel : 04-6536467
zulnaidi@usm.my
fiza 2  

Pembantu Tadbir
Puan Noorhafizah Hashim
Tel : 04-6536468
noorhafizahh@usm.my


PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR
Pn. Noor Hayati   Timbalan Pendaftar
Puan Noor Hayati Binti Mohammad
Tel : 04-6532295
yatiekb@usm.my
hasnah 2  

Setiausaha
Puan Hasnah Hassan
Tel : 04-6532291
hasnah_hassan@usm.my


PEJABAT PENOLONG PENDAFTAR
Cik Syahnaz  

Penolong Pendaftar Kanan [Sains/Ijazah Tinggi]
Cik Syahnaz Riza Sukor
Tel : 04-6532292
syahnaz_riza@usm.my

zuki 2  


Penolong Pendaftar Kanan [Sastera/Kualiti Pentadbiran]
En. Nor Zuki Wan Isa
Tel : 04-6532293
norzuki@usm.my

Ferial  


Penolong Pendaftar Kanan[Sains Kemasyarakatan/KPI]
Puan Ferial binti Abdul Wahab
Tel : 04-6532302
ferial@usm.my

zamhari 2  


Penolong Pendaftar Kanan [Pengurusan/Kewangan]
En. Zamhari Ahmad
Tel : 04-6533882
zamhari@usm.my


PEGAWAI DAN PENOLONG PEGAWAI
zabidah 2  


Pegawai Penerbitan Kanan
Puan Zabidah Ramuddin
Tel : 04-6536470
zabidah@usm.my

sahida 2  


Pegawai Penerbitan
Cik Sahida Banu Salim
Tel : 04-6536471
sahidabanu@usm.my

wadzer 2  


Penerbit Rancangan
En. Ku Wadzer Ku Hamid
Tel : 04-6536473
kuwadzer@usm.my

nazri 2  


Pegawai Seni Reka/Teknikal
En. Nazri Ahmad
Tel : 04-6534744
nazri_ahmad@usm.my

afiqah  


Pegawai Sains
Cik Afiqah Hassan
Tel : 04-6536472
afiqahhassan@usm.my

Khairul Nisa  


Pegawai Sains
Cik Khairul Nisa' Baharun
Tel : 04-6532282
khairulnisa@usm.my

sabariah 2  


Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Puan Sabariah Zakaria
Tel : 04-6533951
zsabariah@usm.my

nophoto  
Penolong Pegawai Sains
Puan Surianiyanti Binti Saman
Tel : 04-6536474
surianiyanti@usm.my