Staf Sokongan

PEJABAT AM
chooi ling2   Penolong Pegawai Tadbir
Puan Yeoh Chooi Ling
Tel : 04-6533927
Emel : chooiling@usm.my
fauziah ismail2   Pembantu Tadbir Kanan
Puan Fauziah Binti Ismail
Tel : 04-6532322
Emel : gfauziah@usm.my
tini 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Bidang Sastera

Puan Herny Hartini Binti Jamaludin
Tel : 04-6532627
Emel : herny_hartini@usm.my
salina 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Bidang Sains Kemasyarakatan

Puan Shafisalina Binti Shafihi
Tel : 04-6536197
Emel : shafisalina@usm.my
khotijah 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Bidang Pengurusan

Puan Khotijah Binti Mahmud
Tel : 04-6533219
Emel : khotijahm@usm.my
romiwati 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Bidang Sains

Puan Romiwati Binti Abdul Samat
Tel : 04-6533539
Emel : rumie@usm.my
syada 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Pengajian Siswazah

Cik Syuhada Binti Omar
Tel : 04-6536343
Emel : syuhada@usm.my
rosminah 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Kaunter Pejabat Am

Puan Rosminah Binti Abd Wahab
Tel : 04-6535175/6197
Emel : rosminah@usm.my
asmahani 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Akaun e-FAS : Penyelidikan
Puan Asmahani Binti Md Yusof
Tel : 04-6532627
Emel : asma_hani@usm.my
rosli 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Pengurusan Akaun e-FAS, Penginapan & Penerbangan,

Pendidikan Berterusan, Sistem Data, Pos dan Akaun e-FAS KPI (APEX) & SMU Pelajar
Encik Rosli Bin Mohd Yusoff
Tel : 04-6535199
Emel : rosli_my@usm.my
salwa 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Pengurusan Sumber Manusia

Puan Salwa Binti Abdul Wahab
Tel : 04-6535175
Emel : salwarith@usm.my
rohayah 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Akaun e-FAS, Belanja Mengurus, Tabung Amanah & Tuntutan Sambilan
Puan Rohayah Binti Sanapi
Tel : 04-6534579
Emel : rohayahs@usm.my
wani 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Puan Nurul Alwani Binti Abd Hamid
Tel : 04-6535174
Emel : nurulalwani@usm.my
fatin 1   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Puan Fatin Izzati Binti Ab Razak
Tel : 04-6533951
Emel : fatinrazak@usm.my
alif 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Pengurusan Inventori

Encik Noor Alif Asyraf Bin Amran
Tel : 04-6535175
Emel : alif_asyraf@usm.my
rashid 2   Pembantu Operasi
Encik Abdul Rashid Khan Bin Abdul Hameed
Tel : 04-6536197
Emel : arashidkhan@usm.my
zaidi 2   Pembantu Operasi
Encik Zaidi Bin Mohd Noor
Tel : 04-6535199
Emel : zaidimd@usm.my
wan hanzalah2   Pemandu Kenderaan
Encik Wan Muhammad Hanzalah Bin Wan Ahmad
Tel : 04-6534579
Emel : wan_hanzalah1991@usm.my

PEMBANTU PENERBIT
imran 2   Pembantu Penerbitan
Encik Imran Bin Ismail
Tel : 04-6532301
Emel : imisma@usm.my
khairul nizam2   Pembantu Penerbitan
Encik Khairul Nizam Bin Mohd Fazmi
Tel : 04-6532301
Emel : knizammf@usm.my
Nor Mohamad   Pembantu Penerbitan
Encik Nor Muhamad Bin Samsudin
Tel : 04-6535175
Emel : nor_mohamad@usm.my

PENOLONG JURUTERA & JURUTEKNIK KOMPUTER
muzafar 2   Penolong Jurutera
Encik Ahmad Muzhafarr Bin Abdul Hamid
Tel : 04-6532287/6981
Emel : muzhafarr@usm.my
khairul akmal2   Penolong Jurutera
Encik Khairul Akmal Bin Yahya
Tel : 04-6532287
Emel : k_akmal@usm.my
iza 2   Juruteknik Komputer
Puan Iza Mazliyanti Binti Ismail
Tel : 04-6532287
Emel : iza@usm.my

PEMBANTU MAKMAL
rizuan 2   Pembantu Makmal
Encik Mohd Rizuan Bin Ahmad Razali
Tel : 04-6536476
Emel : riz_one@usm.my
hafiz 2   Pembantu Makmal
Encik Muhammad Hafiz Bin Othman
Tel : 04-6536476
Emel : mhafiz_othman@usm.my

BILIK KOMPUTER
sarimah 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Puan Sarimah Binti Omar
Tel : 04-6532312
Emel : sarimah_omar@usm.my
yanti 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Puan Noor Zuryanti Binti Umar Zuki
Tel : 04-6532312
Emel : zuryanti@usm.my
amelia 2   Pembantu Tadbir (perkeranian/operasi)
Puan Nor Amelia Binti Zainon
Tel : 04-6532312
Emel : nor_amelia@usm.my

UNIT GRAFIK
firdaus 2   Pereka
Cik Fridaos Binti Yusoff
Tel : 04-6536477
Emel : fridaos@usm.my
puad 2   Pereka
Encik Mohamad Puad Bin Abd Halim
Tel : 04-6536477
Emel : mohamadpuad@usm.my