Staf Pentadbiran

PEJABAT DEKAN
ku azam   Dekan
Dr. Ku 'Azam Tuan Lonik
Tel : 04-6533839
Emel : kuadzam@usm.my
norizan syuhada   Setiausaha
Pn. Norizan Syuhada Ahmad
Tel : 04-6533264 
Emel : nsa@usm.my
     
TIMBALAN DEKAN (AKADEMIK, KERJAYA & ANTARABANGSA)
hazrul1   Timbalan Dekan 
Dr. Hazrul Bin Abdul Hamid
Tel : 04-6533930
Emel : hazrul@usm.my
siti suhaila   Setiausaha
Pn. Siti Suhaila Shahbudin
Tel : 04-6533286
Emel : ila@usm.my

TIMBALAN DEKAN (PENYELIDIKAN, INOVASI & LIBATSAMA-INDUSTRI)
sah hadiyatan   Timbalan Dekan
Dr. Sah-hadiyatan Bin Ismail
Tel : 04-6533265
Emel : sah.ismail@usm.my
gaitiri   Setiausaha
Pn. Gaitiri d/o Panirselvam
Tel : 04-6533265
Emel : gaitiri@usm.my

TIMBALAN DEKAN (PENGELUARAN & SISTEM SOKONGAN)
shukri   Timbalan Dekan
Prof. Dr. Shukri Sulaiman
Tel : 04-6536467
Emel : shukri@usm.my
fiza 2   Pembantu Tadbir 
Pn. Noorhafizah Hashim
Tel : 04-6536468
Emel : noorhafizahh@usm.my

PEJABAT TIMBALAN PENDAFTAR
Pn. Noor Hayati   Timbalan Pendaftar
Pn. Noor Hayati Mohammad
Tel : 04-6532295
Emel : yatiekb@usm.my
hasnah 2   Setiausaha
Pn. Hasnah Hassan
Tel : 04-6532291
Emel : hasnah_hassan@usm.my

 

BARISAN PEGAWAI DAN PENOLONG PEGAWAI

En Azimin   Penolong Pendaftar Kanan [Sains/Kursus Universiti]
En. Azimin Dzulkarnaen Zulkiflee
Tel : 04-6532292 
Emel : azimin_dzul@usm.my
zamhari 2  

Penolong Pendaftar Kanan [Pengurusan/Kad Korporat PTJ]
En. Zamhari Ahmad
Tel : 04-6533882
Emel : zamhari@usm.my

Ferial   Penolong Pendaftar [Sains Kemasyarakatan/KPI]
Pn. Ferial Abdul Wahab
Tel : 04-6532302
Emel : ferial@usm.my
nazira  

Penolong Pendaftar [Sastera/Ijazah Tinggi]
Pn. Nazira Zainal Abidin
Tel : 04-6532293
Emel : nazira_za@usm.my

Dhurgaletchimi   Penolong Pendaftar [Sains/Kursus Universiti]
Cik N.R. Dhurgaletchimi A/P Ragava
Tel : 04-6532292
Emel : dhurga_ragava@usm.my
wadzer 2   Penerbit Rancangan Kanan
En. Ku Wadzer Ku Hamid
Tel : 04-6536473
Emel : kuwadzer@usm.my
sahida 2   Pegawai Penerbitan
Cik Sahida Banu Salim 
Tel : 04-6536471
Emel : sahidabanu@usm.my
afiqah   Pegawai Sains [Biologi]
Cik Afiqah Hassan 
Tel : 04-6536472
Emel : afiqahhassan@usm.my
khairulnisa   Pegawai Sains [Kimia/Fizik]
Cik Khairul Nisa' Baharun
Tel : 04-6532282
Emel : khairulnisa@usm.my
nophoto   Penolong Pegawai Sains Kanan
Pn. Surianiyanti Saman
Tel : 04-6536474
Emel : surianiyanti@usm.my